pars@parssavunma.com.tr         (0312) 385 70 05
ANASAYFA / HAKKIMIZDA

PARS HAKKINDA


2017 yılında faaliyetine başlayan Pars Savunma ve Havacılık San., tecrübe ve bilgi birikimlerini ürettiği projelerde ortaya koyan, kalite ve güvenden ödün vermeyen, yenilikçi ve nitelikli projeleri ile ülkemizin savunma sanayine hizmet vermeye çalışmaktadır.

Pars Savunma ve Havacılık San., ülkemiz savunması ve savunma sanayi için en üst düzeyde milli katkı ile teknoloji odaklı hizmet ve çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

 

VİZYONUMUZ

Başta ülkemiz sanayii olmak üzere müşterilerimize yenilikçi ürünler sunmak. Günümüz anlayışına uygun, çağdaş üretim teknolojisiyle daha dinamik bir kurum oluşturmak.

Ülke sanayii ile entegrasyonu geliştirmek; yüksek kalite ve düşük maliyetin sağlayacağı rekabet gücü ile de uluslararası piyasada daha etkin rol almak.

Müşteri istek ve önerilerini kayıt altına alıp olumlu sonuçlar elde ederek, üretim kalitesini artırıp yeni modeller imal etmek, yurtiçi ve yurtdışı pazarına girerek yerimizi almak, ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamaktır. Silahlarımızda sıfır hata hedefi ile müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Savunma sanayi sektöründe bütünleştirici rol oynayarak, nitelikli insan gücü kullanıp, özgün ürünlerle milli çözümler üreterek küresel rekabet gücüne ulaşmış lider firma olmak.

MİSYONUMUZ

Ülkemiz savunması ve savunma sanayi için en üst düzeyde milli katkı ile teknoloji odaklı hizmet ve çözümler üreterek dışa bağımlılığı asgari düzeye indirmek, güvenlik güçlerimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize yüksek teknolojiye dayalı faydalı ürünler kazandırmak.

Ayrıca firmamız çalışma ve organizasyon yapısıyla Uluslararası Kalite Sistemlerine hızlı uyum sağlama ve AR-GE çalışmalarıyla sanayide modern üretim teknikleri uygulayarak ileri teknoloji ürünlerin piyasaya sunmayı hedeflemektedir.

PARS © 2017, Tüm Hakları Saklıdır.